тонзипрет відгуки

Ділитись враженнями - класно!

Відгуки про Тонзипрет®

12.02.2023 

Приймаю Тонзипрет при болях у горлі вже протягом двух чи трьох років. Мені свого часу його призначив лікар і тепер цей препарат - мій фаворит. Я страждаю на хронічний тонзиліт, варто лиш трошки перемерзнути  і горло відразу ж запалюється. Тонзипрет знімає біль та прибирає запалення лише за декілька днів. Головний плюс ще те, що препарат на рослинній основі. Таблетки на смак нейтральні та розсмоктуються повільно. 

Валентина

Джерело: medcentre

16.01.2023

З такою погодою на вулиці у мене  знов болить  горло((( Та це пусте, адже вчора ЛОР призначив новий для мене препарат для зменшення болю в горі та підвищення імунітету - Тонзипрет. Препарат вироблений у Німеччині, що особисто у мене викликає довіру. Зараз стан горла покращується, думаю, що до кінця тижня все буде ок. Гарний преапрат, тепер купуватиму його та лікуватимусь натуральними засобами. 

Ксюша

Джерело: liki24

09.10.2022

Сестра порадила гарний німецький препарат на рослинній основі від болю в горлі. Зараз дуже просто застудитись, особливо часто хворіють діти. Ми всією родиною приймаємо Тонзипрет.   Нам допомагає, можете спробувати і собі. А ще можна придбати у краплях, як кому зручно.

Анастасія

Джерело: Апетка Лекфарм

10.04.2022

Нещодавно захворіли з чоловіком а ГРВІ, протягом 4 днів дуже боліло горло, лікар порадила Тонзипрет (приймати по 1 таблетці 2-3 рази на день). Полегшало відразу на другий день, мені сподобались ці таблетки ще й тим, що вони повністю на рослинній основі. Ціна нормально, доступна.

Вікторія

Джерело: liki24

САМОЛIКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКIДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я